KONST / Litografier / Färglitografi 12713034
nr 1271 3034
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Uppförandet av Globen. Signerad, numrerad 60/300, ca 47x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:41:38
500 kr
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas